Extra informatie

cover 2G 94. b+ Adaptive Reuse and Transformative Architecture | NAi Booksellers

Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat

Uitzoomen
Inzoomen

€ 39,95

Nog 1 exemplaar beschikbaar!

2G 94. b+

Arno Brandlhuber, Olaf Grawert, Jonas Janke, Roberta Jurčić

Auteur:Aaron Betsky, Antje Stahl

Uitgever:Walther König

ISBN: 978-3-7533-0782-4

  • Paperback
  • Engels
  • 160 pagina's
  • 1 jul. 2025

2G 94 is gewijd aan b+, het samenwerkingsverband van Arno Brandlhuber, Olaf Grawert, Jonas Janke en Roberta Jurčić.

Aan de hand van projecten, essays en onderzoek verkent deze uitgave hoe architectuur kan bijdragen aan hergebruik, behoud en transformatie van de bestaande gebouwde omgeving.

Welke rol kan architectuur spelen in een tijd van klimaatverandering, grondstoffenschaarste en maatschappelijke transitie? In plaats van architectuur te presenteren als een verzameling afgeronde gebouwen, benadert 2G 94 het vakgebied als een voortdurend proces van onderzoeken, aanpassen en hergebruiken.

Deze editie is gewijd aan het werk van b+, het bureau van Arno Brandlhuber, Olaf Grawert, Jonas Janke en Roberta Jurčić. Hun praktijk richt zich op het activeren van bestaande gebouwen en structuren en onderzoekt hoe architectuur kan bijdragen aan een duurzamere omgang met de gebouwde omgeving. Thema's als herbestemming, regelgeving, eigendom, collectieve verantwoordelijkheid en circulair bouwen lopen als een rode draad door de publicatie.

Projecten variëren van de Midway Contemporary Art Garage in Minneapolis en de San Gimignano Lichtenberg-torens in Berlijn tot experimentele installaties, modepresentaties en onderzoeksprojecten. Samen tonen zij een ontwerppraktijk die gebouwen niet als geïsoleerde objecten beschouwt, maar als onderdeel van bredere ecologische, economische en sociale systemen.

Met bijdragen van Aaron Betsky en Antje Stahl biedt deze uitgave een actuele reflectie op de toekomst van architectuur. Daarmee is 2G 94 bijzonder relevant voor architecten, stedenbouwkundigen, onderzoekers en studenten die geïnteresseerd zijn in herbestemming, circulair bouwen en nieuwe vormen van architectonische praktijk.

Inhoud van deze editie van 2G over  b+


On Building and Unmaking, Aaron Betsky

From Utopia to Activism, Antje Stahl

Who's Gonna Pay for This?
Mäusebunker CC, Berlin

Is That Architecture?
b+ Prototyping Workshop, Berlin Brutiful, Berlin
Lutz, Berlin
Home Is Where You're Happy feat. houseeurope.eu, Mödrath

What is the Pace of Architecture?
TAS, Milan
Trussardi Show, Milan Lemaire, Paris
Church for Sale, Berlin

What's the Right Question?
Art Garage, Minneapolis
teAter Halle, Hamburg

Who Writes the Codes?
Alta Loma, Los Angeles

What Do We Preserve?
Add-on, Drense
Ruin as a Seed, Florence

What If We Have to Build New?
Spreestudios, Berlin
Nexus
To Build Law
b+ and st, curated by the Canadian Centre for Architecture

Klanten die dit kochten, kochten ook:

Recent bekeken